Senior IT rendszermérnök (Ref: IT OP SEN)

Feladatok:

• energetikai okosmérésre szolgáló világszinvonalú rendszerek felügyelete, karbantartása, működtetése, konfigurálása, tervezése,
• bejövő szolgáltatás kérések, események kezelése és koordináció,
• hibaanalízis, koordináció a fejlesztői és üzemeltetési csoportokkal,
• részvétel folyamatos 24/7 ügyeleti rendszerben,
• aktív részvétel a tervezési folyamatokban, jobbításokban, kiegészítő alkalmazások fejlesztésében.

Elvárásaink:

• szakirányú felsőfokú végzettség,
• erős kommunikációképes angol nyelvtudás,
• ügyfélközpontú szemlélet, nyitottság,
• csoportmunkára való alkalmasság,
• jó problémamegoldó képesség,
• motiváltság új technológiák tanulásához,
• Unix/Linux adminisztrátori ismeretek,
• scripting tudás (bash).

 Előnyt jelent:

• vállalati alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
• alapvető SW fejlesztési ismeretek (pl. Java, Python),
• adatbázis-kezelő rendszerek (PostgreSQL vagy Oracle DBMS) ismerete,
• IP hálózati ismeretek,
• IT cybersecurity alapjainak ismerete,
• virtualizációs ill. cloud technológiák ismerete (VMWare, AWS).

Ajánlatunk:

• érdekes és változatos feladatok,
• versenyképes, magas jövedelem,
• átlag feletti cafeteria keret személyre szabható elemekkel,
• rugalmas munkarend, otthoni munkavégzés lehetősége,
• részvétel nemzetközi projektekben,
• támogató szakmai közösség,
• folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek,
• vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
• színvonalas munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Kérjük, hogy jelentkezésed mellé csatold az Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatot, enélkül pályázati anyagod személyes adataidnak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!